SVIJETVIJESTI

Pucnjava u Beogradu: Napadač nosio fantomku i pancir

Uznemireni građani koji su se danas popodne zatekli u Bulevaru kralja Aleksandra svedočili su pravoj drami kada su se začula dva glasna pucnja.

Prema riječima očevidaca, na ulici je odmah nastala panika, a viđen je maskirani muškarac kako utrčava u beli automobil i beži sa lica mjesta.

Kako su istakli preplašeni očevici koji su se zatekli na licu mjesta, u jednom lokalu je od‌jednom od‌jeknulo nekoliko hitaca, što je izazvalo opštu paniku i stampedo među prisutnim gostima i prolaznicima.

Bilo je strašno, ljudi su počeli da bježe i da se sklanjaju pod stolove. Napadač je odmah nakon ispaljenih metaka istrčao iz kafića i pobjegao u nepoznatom pravcu – navodi izvor sa lica mjesta, piše Telegraf.

Glas Srpske

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button