Poraz Ljubića u Srpcu

Fudbaleri Ljubića poraženi su danas u okviru 25. kola Druge lige RS, na gostovanju u Srpcu od Sloge 4:3.

Dobru fudbalsku predstavu koja je obilovala pogocima, Prnjavorčani su odlično otvorili. Iako su domaći bili ti, koji su napadali u prvih 15 minuta, gosti su postizali pogotke. Ljubić je u vođstvo doveo Vasić u 11. minuti, da bi prednost udvostručio Grahovac u 14. nakon solo prodora. Sloga se u život vraća u 18. minuti kada Savić glavom smanjuje na 1:2, a rezultat na početak vratio je Zelenac u 36. minuti.

Ni u drugih 45 minuta malobrojni posjetioci na Gradskom stadionu u Srpcu nisu ostali uskraćeni za pogotke. Na prvi se čekalo svega sedam minuta kada je Travar doveo domaće u vođstvo od 3:2. U finišu susreta viđena su još dva gola, po jedan u svačijoj mreži. Prvo je Savić u 84. minuti sa bijele tačke povećao prednost domaćih na 4:2, da bi Žižak minut prije kraja smanjio rezultat na konačnih 4:3.

U narednom kolu Sloga će megdan Alfi, dok će Ljubić ugostiti Ozren.