Poraz rukometaša Srpca u Kozarskoj Dubici

U okviru 11. kola Druge lige zapad, rukometaši Srpca poraženi su na gostovanju u Kozarskoj Dubici od Kozare Mlijekoprodukt 2 sa 27:25.

Utakmica u Dubici je bila uzbudljiva od samog početka jer su obje ekipe prikazale kvalitetnu igru ali je prvo poluvrijeme ipak okončano prednošću Kozare (14:12). I drugo poluvrijeme je donijelo sličnu situaciju na terenu sa mnoštvom povoljnih prilika. Srbac je i pored dobre igre imao nekoliko neiskorištenih šansi a domaćini su to iskoristili i znalački sačuvali prednost, tako da su na kraju osvojili sva tri boda.

Ovom pobjedom Dubičani su skočili na drugo mjesto dok je Srbac ostao na šestoj poziciji.

U narednom kolu naš drugoligaš dočekuje poslednjeplasirani Prijedor 2 koji je u devet odigranih kola ostvario čak osam poraza, pa je Srbac s pravom favorit u ovoj utakmici.