Kladari ostali bez boda u sudijskoj nadoknadi

U 12. kolu Regionalne lige zapad ekipa Kladara je doživjela poraz na gostovanju u Kostajnici kod Partizana (2:1). Domaćin je stigao do prednosti u prvom poluvremenu pogotkom Benjamina Delismajlovića u 44. minutu, a Kladari su izjednačili u 73. minutu preko Nemanje Todorovića.

Sekunde su dijelile Kladarčane od osvajanja boda ali je Stevo Kovačević postigao pobjedonosni gol u 95. minutu i tako raspršio nade gostiju da mogu stići do remija koji bi im veoma značio u borbi za opstanak.

Kladari su i dalje na pretposlednjem 15. mjestu sa 9 bodova i imaju svega bod manje u odnosu na poslednjeplasirani OFK Ravan iz Međeđe. Vodeći na tabeli je banjalučki Karanovac sa 26 bodova, a na drugoj i trećoj poziciji sa bodom manje nalaze se Lijevče iz Nove Topole i Gorica iz Šipova.

U narednom kolu Kladari će dočekati Lijevče, a utakmica se igra u nedjelju 5. novembra sa početkom u 14 časova.

Partizan (Kostajnica) – Kladari 2:1 (1:0)

Strijelci: Delismajlović u 44. i Kovačević u 95. minutu za Partizan, a Todorović u 73. minutu za Kladare.

Žuti kartoni: Delismailović (Partizan), Kovačić, Marjanović (Kladari).

Partizan (Kostajnica): Slijepčević, Zgonjanin, Grbić, Aleksić, Delismajlović, Tintor, Kovačević, Zec, Delismailović, Slijepac, Graonić.

Kladari: Kresović, Nježić, Kovačić, R.Zelenac, Savanović, Trivunić, Jurišić (od 78. D.Dabić), Jalić, Todorović, Keba, Marjanović.